Skromna wygrana z ostatnią drużyną...

LKS Głębokie2vs0ULKS Czerteż
W drugiej kolejce rundy rewanżowej podejmowaliśmy ostatnią drużynę w lidze.Wygrywamy skromnie bo tylko 2-0 ale najważniejszy jest fakt ,że dopisujemy sobie kolejne punkty do naszego dorobku.Prowadzenie daje nam Kamil Wałach w 22 minucie pewnie umieszczając piłkę w sieci z rzutu karnego(filmik w⬇️ komentarzach⬇️)W 40 minucie po ładnej wymianie piłek Stapiński ustalił wynik meczu.W sytuacji 1vs1 nie dając szans golkiperowi gości.Zespół przyjezdnych przez 90 minut nie stworzył sobie jakiś klarownych okazji na pokonanie naszego Tomka.Obrona we wczorajszym meczu również spisywała się bardzo dobrze przez co goście mieli problemy z przedarciem się pod okolice naszego pola karnego.Ogólnie cała drużyna rozegrała bardzo dobre zawody jedynie czego zabrakło to skuteczności!!!BRAWO PANOWIE