Wracamy z trzema oczkami...

Wygrywamy prestiżowe spotkanie ;) z Odrzechową. W niedziele przyszło nam rozegrać 17 kolejkę tym samym pokonując rywala 0-2!!.Pierwszą bramkę zdobyliśmy w 15 minucie meczu,lewą stroną boiska ruszył Damian Szczęsny wywalczając tym samym rzut rożny.Stały fragment wykonał Dawid Rodzinka dogrywając dobrą piłkę na głowę Łukasza Huty a ten umieszcza ją w sieci i prowadzimy 0-1!!Po zdobytej bramce nie przestawaliśmy naciskać na rywala.W dobrej sytuacji znalazł się Mateusz Walus ale futbolówka po centrze z prawej strony boiska minęła go o milimetry.Groźnymi strzałami   Borute w pierwszej połowie postraszyli jeszcze Dam.Szczęsny,Sławek Walus oraz Dawid Rodzinka ze stałego fragmentu gry.Piłka po jego strzale skozłowała przed bramkarzem gospodarzy.Na przerwę schodzimy w dobrych nastrojach prowadząc 0-1.Druga część meczu to dominacja naszej drużyny szczególnie w końcówce spotkania ale niestety zawodziła skuteczność w sytuacjach 100%!!!.Pięknym strzałem popisał się Artur Rodzinka!! oddał strzał z okolic 20 metra nie dając szans młodemu zmienikowi Boruty i tym samym ustalił wynik meczu na 0-2!! BRAWO PANOWIE!!! AVE LKS !!