Wracamy bez punktów...

Przegrywamy 3-2 w Czerteżu.Spotkanie rozpoczyna się dla nas bardzo pechowo bo już w
5 minucie przegrywamy 1-0.Niepotrzebnie do piłki zagranej w okolice 16m wychodzi nasz
bramkarz.Nie udaje mu się przerwać akcji,piłka go przechodzi i zawodnik gospodarzy pakuje piłkę do pustej bramki.
Chwilę po tym doskonałym strzałem popisał się Stapiński niestety piłka trafiła w poprzeczkę.Groźnie było również
po jednej z wrzutek Jakubowskiego ze stałego fragmentu gry.Wyżej wspomniany Stapiński oddaje strzał głową.Futbolówka
ląduje w sieci.Niestety arbiter odgwizdał spalonego.Czerteż swoją druga bramkę zdobywa bo bardzo kontrowersyjnej sytuacji.Przy piłce jest Z.Rodzinka traci ją w okolicach bocznego sektora.W tej sytuacji powinien zostać odgwizdany faul na naszym zawodniku.Nasz zespół trochę przy tym przysnął myśląc ,że sędzia wstrzyma grę.Jednak tak się nie stało i gospodarze ruszyli z akcją bokiem boiska.Piłka zostaje dograna w okolice 11 metra
i nie pilnowany zawodnik pakuje nam 2 gola w tym spotkaniu.Kilka minut później mamy dalej szansę na gola.W doskonałej sytuacji znalazł się Ćwiąkała oddaje strzał po zmieszaniu w polu karnym
niestety dalej piłka trafia w poprzeczkę i wynik pozostaje bez zmian.Na przerwę schodzimy z wynikiem 2-0. Zaczynamy drugą połowę.Pierwsza akcja i GOL dla naszej ekipy.Doskonałą wrzutką w okolice 5m
popisał się Stapiński tam znalazł się Ćwiąkała dostawił głowę i mamy 2-1!!.Czerteż od razu po stracie bramki przeprowadził akcje ,która się zakończyła golem i dalej przegrywamy dwie bramki więcej.Próbujemy pokonać golkipera gospodarzy po raz drugi w tym spotkaniu i w końcu nam się to udaje!!-70min
Tym razem piłkę dorzucał Ćwiąkała a zdobywcą bramki był Stapiński(głową). Po tym golu naciskamy cały czas na rywala próbując doprowadzić do wyrównania.
Dobrym strzałem popisał się Jakubowski piłka po jego uderzeniu zmierzała w światło bramki i sprawiła trochę trudności bramkarzowi.
Również dobrą próbę strzału podjął Walus,gdyby uderzenie było trochę mocniejsze moglibyśmy mieć remis.
Podsumowując nie udaję się wywieźć nawet 1 pkt szkoda bo były sytuacje na to by doprowadzić do wyrównania,z przebiegu meczu zasłużyliśmy według mnie na ten jeden punkt.
Nie ma co się załamywać i lecimy dalej!!! bo już w niedziele gramy z "Orionem" Pielnia.