"Orzeł" nie odleciał...

Wygrywamy na wyjeździe z "Orłem" Milcza 0-4!!

Spotkanie ułożyło się dla nas idealnie już w 3 minucie!! wychodzimy na prowadzenie za sprawą naszego kapitana Dawida Rodzinki.Popisał się pięknym strzałem z okolic 20m,bramkarz gospodarzy nawet nie zareagował.W 15 minucie spotkania otrzymujemy wolnego przed samym polem karnym.Do futbolówki podchodzi Kamil Wałach i umieszcza kapitalnie piłkę w sieci nie dając szans golkiperowi gospodarzy.Od 25 minuty graliśmy jednego zawodnika więcej gdyż zawodnik "Orła" otrzymał drugą żółtą w konsekwencji czerwoną.Milcza w pierwszej połowie również miała szanse na zdobycie bramki ale fatalnie pomylił się ich gracz nie trafiając do pustej.Do szatni schodzimy z wynikiem 0-2.Druga połowa dalej należała do naszych graczy.W 52 minucie wynik na 0-3 podwyższa Dawid Wałach pakując piłkę do pustej bramki,otrzymał podanie od Burnata.Wynik spotkania ustaliła legenda naszego klubu Marcin Marcisz!! i mamy 0-4!!Cała drużyna zagrała na duży PLUS od obrony aż po atak BRAWO PANOWIE!! AVE LKS !!!