Co słychać w naszych szeregach??

Nasza drużyna wznowiła treningi do rundy wiosennej początkiem Stycznia.Trenujemy dwa razy w tygodniu na orliku.Do naszej kadry udało się stransferować kilka ważnych postaci.Pierwsza z nich to Sławomir Walus,który przez ostatnie kilka lat był wiodącą postacią u naszych sąsiadów w Wisłoku Sieniawa,występuje na pozycji napastnika.Jeśli ktoś jest ciekawy historii piłkarskiej Sławka oraz jego dorobku bramkowego zapraszam pod ten link http://wisloksieniawa.bnx.pl/news.php?readmore=1645 Admin strony z Sieniawy naprawdę bardzo fajnie to przedstawił.Kolejnym zawodnikiem jest 34-letni obrońca Krystian Kijowski.Dołączył on do nas z "Orła" Milcza na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu.Krystian to doświadczony zawodnik,który słynie z waleczności.Nasze szeregi obronne postanowił wzmocnić również Rafał Krupianik!!Dobrze nam znany zawodnik będzie na pewno sporym wzmocnieniem w linii obrony.Rafał swoją przygodę z piłką rozpoczął w drużynach młodzieżowych w Besku,kiedy zakończył wiek juniora postanowił reprezentować nasze barwy.Niestety na kilka lat musiał wyjechać za granicę a po powrocie w sezonie 2017/2018 postanowił dołączyć do drużyny z Odrzechowej. Zaliczył tam krótki epizod,ponieważ doznał kontuzji w rundzie jesiennej właśnie w meczu z nami.Teraz po wyleczeniu urazu postanowił nas wzmocnić.Rafał w naszym teamie zawsze był wiodącą postacią w sezonie 2008/2009 przyczynił się w dużej mierze do awansu naszej ekipy do B klasy.Do kadry naszego zespołu zostanie włączonych najprawdopodobniej jeszcze kliku zawodników,ale o tym poinformujemy w późniejszym terminie,ponieważ to jeszcze nic pewnego.W ostatnim czasie rozegraliśmy dwa sparingi! Pierwszy z nich odbył się 24.02.2019 na Milczy.Wynik spotkania to 5-3 dla gospodarzy.Natomiast drugi sparing rozegraliśmy w Rogach z tamtejszą "Burzą" dnia 03.03.2019.Ulegliśmy jedną bramką 3-2,ostatnia  bramka dla gospodarzy wpadła bo małych kontrowersjach,najprawdopodobniej po spalonym.Sam sparing zdecydowanie na PLUS.Już jutro(09.03.2019) kolejny mecz towarzyski przed naszymi chłopakami,zmierzymy się z LKS-em Hłudno na własnym obiekcie!! ZAPRASZAMY.Do rozpoczęcia ligi został już zaledwie miesiąc.Przypominam,że zmagania ligowe zaczynamy już 7 kwietnia!!Nasza drużyna trenuje dwa razy w tygodniu jak już wcześniej wspomniałem.Cieszyć może naprawdę wysoka frekwencja oraz zaangażowanie na sparingach jak i treningach.Miejmy nadzieję ,że to wszystko przeniesie się później na wyniki w lidze.