Pierwsza wygrana!!...

Dnia 26.08.2018(niedziela) w deszczowy dzień przyszło nam się udać do Czerteża.Spotkanie ułożyło się idealnie dla naszej ekipy już w 5 minucie wychodzimy na prowadzenie za sprawą Dawida Wałacha,który otrzymał świetną wrzutkę od Kamila Wałacha.Prowadzimy 0-1!!Długo nie przyszło nam czekać na kolejne trafienie bo zaledwie minęły 2 minuty i już prowadzimy 2-0!!Autorem bramki Łukasz Burnat,otrzymał dobre podanie od wyżej wspomnianego Dawida i w sytuacji 1vs1 nie dał szans golkiperowi gospodarzy.Początek meczu wymarzony 7 minuta i  mamy na koncie 2 trafienia.Niestety w kolejnych akcjach zawodziła u nas skuteczność dwa razy 1vs1 pomylił się nasz kapitan Dawid Rodzinka.Wyśmienitej okazji nie wykorzystał Maziejuk, który pomylił się z 5 metrów mając przed sobą pustą bramkę.Czerteż w pierwszej połowie nie stworzył jakiś groźnych sytuacji.Jak już jakieś mieli to szybko  wyjaśniali sytuację nasi obrońcy.Do szatni schodzimy z wynikiem 0-2.Druga część meczu to dalej dominacje naszych kopaczy.Świetne wejście zanotował Stapiński zmiana w 45' za Burnata i dwa trafienia.Również w drugiej połowie posypało się dużo żółtych kartoników.Kartkami zostali ukarani Stapiński,D.Rodzinka,B.Rodzinka i K.Wałach.W 51' minucie mamy trzecie trafienie do sieci!! kapitalnie z ostrego konta piłkę w bramce umieścił Stapiński.W 89 minucie po znakomitym dośrodkowaniu D.Wałacha do piłki wyskakuje ''Koler" i zdobywa swoją drugą bramkę w tym spotkaniu tym samym ustalając wynik meczu.Swoich szans szukali również nasi skrzydłowi.Wydaje się ,że najlepszą miał K.Wałach ale jego strzał zmierzający w okienko wyciągnął bramkarz .Również dobrą próbę podjął Maziejuk ale nie udało się zaskoczyć golkipera.BRAWO!! PANOWIE!!