Pierwsza kolejka już za nami...

Na inauguracje sezonu zremisowaliśmy z "Górnikiem" Strachocina 1-1.Przed spotkaniem wiadomo było ,że mecz do najłatwiejszych należał nie będzie.Goście są stawiani jako jeden z głównych kandydatów do awansu.W meczu na brak walki i emocji nie mogliśmy narzekać.Kapitalnie tego dnia spisywał się nasz nowy nabytek w bramce Tomasz Płatek.Obronił karnego!! oraz kilka groźnych sytuacji.To my wyszliśmy na prowadzenie jako pierwsi za sprawą Dawida Rodzinki ,który popisał się genialnym uderzeniem z okolic 20m(32minuta)."Górnik" też miał swoje okazje, nie wykorzystali wyżej wspomnianego karnego oraz ich zawodnik pomylił się z 5m trafiając w słupek.Do szatni schodziliśmy zatem z korzystnym dla nas wynikiem.Niestety nie udało nam się dowieźć tego wyniku do końca spotkania.W 54 minucie zawodnik ze Strachociny w sytuacji 1vs1 się nie pomylił i dał wyrównanie gościom.My szukaliśmy swoich szans na to by wyjść po raz drugi na prowadzenie.Wydaje się ,że najlepszą miał Łukasz Burnat,który pomylił się z okolic 5m.Strzałem z dystansu próbował postraszyć Zenon Rodzinka ale tym razem golkiper gości nie dał się zaskoczyć.Groźnie było bo uderzeniu D.Rodzinki z wolnego.Bramkarz wypluł piłkę przed siebie ale niestety żadnemu z naszych graczy nie udało się do skoczyć i dobić futbolówki.Według mnie remis jest sprawiedliwym wynikiem z przebiegu spotkania.Już w niedzielę udamy się do Czerteża by walczyć o kolejne punkty!! Spotkanie zaplanowano na godzinę 15:00!!!