RELACJA Z TURNIEJU!!!!!

W turnieju wzięło udział 7 drużyn,które zostały podzielone na dwie grupy.

GRI                                                                                            GRII

1.Wisłok Sieniawa                                                                        1.Beskid Posada Górna

2.LKS Głębokie                                                                            2.Iskra Wróblik

3.Orzeł Milcza                                                                              3.Start Rymanów