Pierwszy mecz kontrolny!!!!

W niedziele(25.02.2018) gramy pierwszy swój sparing z ligowym rywalem Florianem Rymanów Zdrój.Mecz odbędzie się na boisku o sztucznej nawierzchni w Dukli o godzinie 14:00!!!!!          ZAPRASZAMY!!! TRENING JUTRO ORLIK 17:30!!!!

RELACJA Z TURNIEJU!!!!!

W turnieju wzięło udział 7 drużyn,które zostały podzielone na dwie grupy. GRI                                                                                            GRII 1.Wisłok Sieniawa                                                                        1.Beskid Posada...

Treningi

:)

Witamy na stronie LKS Głębokie!

Witamy na stronie LKS Głębokie! Miłego przeglądania :)  Zapraszamy ponownie !!!!

Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości