Kilka słów o transferach!

Trochę o transferach w naszych szeregach.
Do naszej drużyny dołączyli bracia Zenon i Bartek Rodzinka obaj przebywali w ostatnim
czasie za granicą.Na treningach prezentują się całkiem przyzwoicie i oby tak dalej.
Również za granicy wrócił Łukasz Ćwiąkała który na treningach pokazuje się jak
najlepszej strony.Do trenowania postanowił wrócić Wiktor Winiarski i jak na razie
ma jedną z najwyższych frekwencji.Naszemu zarządowi udało się wypożyczyć na kolejne pół
sezonu bramkarza z Milczy.Łukasz w rundzie jesiennej spisywał się bardzo dobrze między
słupkami naszej bramki,miejmy nadzieję że rudna wiosenna również będzie udana dla niego.
Nadal na wypożyczeniu przebywa Kuba Szczęsny(bramkarz)do końca sezonu 2017/2018-LKS Długie.
Jeszcze pół sezonu zostało wypożyczonemu na rok z "Cosmosu" Jakubowskiemu,który prezentuje się bardzo fajnie na boku obrony.
Miejmy nadzieję,że Jakubowski będzie chciał zostać na dłużej w naszej ekipie.
Pod znakiem zapytania stoi transfer Rafała Dzioka który był wypożyczony z Wisłoka Sieniawa na jesienni.
Rafał jest jeszcze nie zdecydowany co do klubu w jakim chce występować na wiosnę.Na pewno przydał by się w naszych szeregach.
Potrafi się znaleźć w sytuacjach pod bramkowych i
namieszać.Przypominam ,że Rafał w ostatnim meczu na naszym obiekcie z "Górnikiem" zdobył 4 bramki!!!
Jest duże prawdopodobieństwo,że może nas wzmocnić nasz były zawodnik Łukasz Huta obecnie Wisłok Sieniawa.
Nie wiadomo co planuje Damian Łagosz chodzą pogłoski,że rozmyśla nad powrotem do Odrzechowej.Tak przedstawia się sytuacja transferowa na chwilę obecną.