Iskra zgaszona!!!

W końcu mamy pierwsze punkty w rundzie rewanżowej!!! BRAWO PANOWIE!!!

Wygrywamy w małych derbach z Iskrą Wróblik 3-0,przed własną publicznością w pięknym stylu!!!

Pierwszy gwizdek arbitra i zaczynamy spotkanie.Nasza drużyna od razu rzuciła się na bramkę gości i próbowała wyjść na prowadzenie.Długo nam nie przyszło czekać bo pierwsza bramka wpada w 10 min.Po prawej stronie boiska został wypuszczony bodajże Ćwiąkała,który wpada w pole karne i oddaje mocny strzał w światło bramki.Golkiper gospodarzy na nasze szczęście sparował piłkę w okolice 5 metra i K.Stapiński pakuje ją do siatki.Prowadzimy 1-0!!Nasza ekipa na tym nie poprzestała i cały czas naciskała na rywala.W 28 minucie atakujemy lewą flanką,przy piłce K.Wałach schodzi delikatnie do środka zagrywa bardzo dobrą piłkę przed 16 metr do Ćwiąkały.Nasz napastnik bez chwili zastanowienia oddaje bardzo mocny i precyzyjny strzał w lewy górny róg bramki.Piłka po drodze odbija się od poprzeczki i ląduje w sieci mamy 2-0!!. Bramka naprawdę godna uwagi.Dobrych okazji w pierwszej połowie na gole było jeszcze mnóstwo.Wynik po pierwszej części meczu mógł być zdecydowanie wyższy.W dobrych sytuacjach znaleźli się Z.Rodzinka ,który oddał strzał z 20 metra.Stapiński który przyjął piłkę po zagraniu z boku boiska w polu karnym.Niepotrzebnie próbował oddawać strzał mógł zgrać piłkę na 11 metr do niepilnowanego Z.Rodzinki któremu wystarczyło by dostawić nogę,aby podwyższyć wynik.Gości również w jednej z sytuacji uratował słupek."Iskra" tak naprawdę w I części spotkania nam poważnie nie zagroziła to my przejęliśmy inicjatywę.Na drugą połówkę wychodzimy tą samą jedenastką.W 66 minucie D.Rodzinka szybko wznawia aut.Wrzuca piłkę w pole karne tam dopada do niej A.Rodzinka  i oddaje strzał po długim słupku piłka pewnie zmierza w stronę bramki i mamy 3-0!!. W tej sytuacji obrońcy Iskry trochę przysnęli.Dalej bardzo dobre okazje mieli nasi napastnicy w drugiej połowie na to aby podwyższyć wynik.Na indywidualną akcje zdecydował się Ćwiąkała mijając dwóch obrońców Wróblika w polu karnym niestety jego strzał obronił bramkarz.Również dobre okazje miał wspomniany wyżej Stapiński,niestety chybił w kilku dogodnych akacjach i nie udało mu się podwyższyć swojego dorobku bramkowego.Iskra miała jedną dobrą okazję na gola,gdzie w sytuacji 1vs1 z naszym bramkarzem ich zawodnik posłał futbolówkę obok słupka.Również mieli wolny z bardzo bliskiej odległości ale po jego wykonaniu piłka trafiła w nasz mur i nic z tego nie wynikło.Pod koniec meczu jeszcze strzałami postraszyli nasi obrońcy Walus oraz Huta.Podsumowując to my praktycznie dominowaliśmy od pierwszej do ostatniej minuty i kontrolowaliśmy przebieg spotkania.Wynik mógł by być wyższy,nawet powinien.Niestety zawiodła dziś trochę skuteczność naszych graczy. Gra naszego zespołu dziś naprawdę mogła się podobać.Zobaczyliśmy kilka składnych akcji oraz wymiany piłek.Cała drużyna dziś zagrała na duży + PLUS i oby tak w kolejnych spotkaniach.   3 PUNKTY ZOSTAJĄ U NAS !!!  AVE LKS!!!